DOMY SZEREGOWE

– Domy Szeregowe –

 

Od pewnego czasu domy szeregowe cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem. W związku z tym chcąc sprostać potrzebom rynku mieszkaniowego nasza firma od 2010 roku podjęła się budowy domów szeregowych.

Mają one wiele zalet, przede wszystkim są zlokalizowane na terenie miejskim wśród zagospodarowanych już osiedli. Dodatkowo posiadają ogródek do własnej dyspozycji jego mieszkańców jako doskonałe miejsce do wypoczynku i spotkań rodzinnych. A co najważniejsze stwarzają komfort mieszkania zbliżony do budynku wolno stojącego.

Decydując się na współpracę z nami zyskają Państwo pewność odpowiedzialnego wywiązania się z umowy. Dysponujemy fachowym zapleczem technicznym oraz szerokim zakresem różnych rozwiązań technicznych uwzględniając oczekiwania naszych klientów. Niezależnie od środków, które mamy do wykorzystania zawsze stawiamy na jakość wykonanych prac.
Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy praktycznej, a naszą działalność opieramy przede wszystkim na wysoko wykwalifikowanych pracownikach.

Zaufali nam i podjęli współpracę z nami znani na rynku białostockim developerzy między innymi: Kombinat Budowlany, Yuniversal Podlaski, Rogowski Development, Mark-Bud. My nie boimy się dużych wyzwań i chętnie podejmujemy się realizacji skomplikowanych i trudnych projektów.