STANY SUROWE

 

– Stany Surowe –

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi budowlane na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm prywatnych i przedsiębiorstw.

Wykonujemy wszelkie prace budowlane począwszy od stanu surowego aż po roboty wykończeniowe. Czas realizacji budowy w stanie surowym zamkniętym uzależniony jest przede wszystkim od indywidualnego projektu zleceniodawcy.

Nasza ekipa to solidna i godna zaufania brygada budowlana. Świadczy o tym ciągle rosnące grono naszych zadowolonych klientów. Działamy w oparciu o sprawdzony sprzęt i maszyny oraz zdobyte doświadczenie zawodowe. Zawsze wybieramy najlepsze rozwiązania techniczne, aby końcowy efekt stanu surowego spełnił oczekiwania zamawiającego.

Chcąc poszerzyć zakres swojej działalności na bieżąco wprowadzamy nowe ulepszone technologie oraz nowoczesne materiały budowlane. Zawsze dajemy gwarancję na wykonane przez nas usługi budowlane.

Zamawiając u nas stan surowy mają Państwo pewność, że budujemy z najwyższej jakości materiałów zgodnie z wszelkimi normami budowlanymi oraz zapewniamy nadzór nad przebiegiem prac.

Bogata praktyka oraz szeroka baza sprawdzonych dostawców pozwala nam zapewnić korzystne warunki współpracy. Decydując się na współpracę z nami zyskają Państwo czas, komfort oraz końcowy efekt inwestycji na najwyższym poziomie.